International House Bristol'de İngilizce ogren

Bristol'un canlı ve seçkin bir bölgesinde bulunan IH Bristol, güzel binaları, açık yeşil alanları ve mağaza, cafe, restoran ve bar çeşitliliği ile ünlü olup, İngiltere'de en iyi deneyimi yaşamanız için idealdir.

IH, verdiği kişiselleştirilmiş hizmet sayesinde İngilizceyi hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Küçük gruplardan oluşan sınıflarda, kullandığımız birçok eşsiz ve başarılı yöntem, kısa bir sürede akıcı ve doğal bir şekilde İngilizce konuşmanıza yardımcı olacaktır.

Haftada 100 yeni şey öğretmeyi amaçlayan kurslarımızda, “günün ifadesi” sayesinde İngilizce konuşma becerinizi kitaplarda bulunmayan, ancak anadili İngilizce olan kişilerin günlük hayatlarında sürekli kullandıkları sözcük ve ifadeleri öğrenerek zenginleştireceksiniz.

Aktif sosyal ve kültürel programlarımız, Birleşik Krallık kültürü ile öğrendiğiniz dili kullanmayı birleştirerek size eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Geziler, ziyaretler, spor ve partiler sayesinde İngilizcenizi İngilizlerle iletişim kurarak geliştirirsiniz.

IH sahalarımızın ikisi de ferah ve geniş sınıflara, iyi donanımlı çalışma odasına, Wi-Fi ve internet bağlantısına, hatta müstakil bahçelere sahiptir. Okulumuz, Güneybatı İngiltere'nin IELTS ve Cambridge Exam Open Centre merkezi olup, bağımsız teftiş kurumlarının beklentilerinin üzerinde performans sergilemiştir. Okul aynı zamanda sürekli gelişim sağlayan öğretmen eğitimi merkezi işlevi de görmektedir.

Sıcak ve güvenli bir atmosfere sahip olan Bristol, eski zamanların ünlü ticaret limanı olarak zengin bir tarihe sahiptir, bugün ise yaratıcı, finansal ve yüksek teknoloji endüstrisinde merkez olan bir şehirdir. İki büyük üniversiteye ev sahipliği yapan Bristol, gençlere hitap eden, canlı bir konumdadır. Büyük alışveriş merkezlerine, gezilecek, görülecek birçok yer ve kültürel etkinliğe sahip olacak ölçüde büyük olan şehir, aynı zamanda etrafta rahatlıkla dolaşılabilecek ve misafirlere kaybolmuşluk hissi vermeyecek kadar da küçüktür.

Bozulmamış, doğal sahil şeridi ve dünyaca ünlü Stonehenge anıtlarına ev sahipliği yapan Bristol, ayrıca Güneybatı İngiltere'nin kültürel ve ticari merkezidir. Bristol; Cardiff, Bath ve Oxford gibi birçok ilginç yerle çevrelenmiştir. Londra bile sadece 90 dakikalık tren seyahati mesafesindedir.