IH Bristol'de İngilizce ogren

Tebrikler! İngilizce öğrenmeye karar verdiniz. Bu, hayatınızda verdiğiniz en önemli kararlardan biri olabilir. Bu yüzden, hedefinize ulaşmanız için size en faydalı olacak okulu seçmeniz çok önemli.

IH Bristol olarak dil öğretimi konusunda kendimize çok güveniyoruz. Yeni öğrencilerle tanışmaktan ve onların burada geçirdikleri zamanı en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Her öğrenciyi farklı bir birey olarak görüyoruz.  Derslerimizi, İngilizceye ister sıfırdan başlayacak olun, ister seviyenizi geliştirmeyi hedefleyin, ister ileri seviyede olun büyük bir gelişme kaydetmenizi sağlayacak şekilde tasarladık. İhtiyacınız ne olursa olsun, ona uygun dersler bizde var.

Bristol’de Dersler

IH Bristol, Bristol’ün zengin ve canlı bir bölgesinde yer alır. Şık binaları, geniş yeşil alanları, mağazaları, kafeleri, restoranları ve barlarıyla ünlü bu bölge, öğrencilere gerçek bir İngiltere deneyimi yaşatmayı vadediyor. Ders seçeneklerimiz:

Yetişkinler (16+ yaş)

Gençler (12-17 yaş)

İki binadan oluşan okulumuzun geniş sınıfları, tam teşekküllü bir çalışma odası, Wi-Fi ve İnternet erişimi, öğrenci odaları ve özel bahçesi bulunmaktadır.

Okulumuz Cambridge Sınavları (FCE, CAE, CPE) ve OET sınavı için akredite bir hazırlık ve sınav merkezidir.

Son derece yetenekli İngilizce öğretmenlerimiz, sürekli öğretmen gelişimi programının bir parçası olarak, dil öğretimi konusundaki en son yöntemleri öğrenip, kendi öğretim programlarına dahil ederler. Bir CELTA öğretmen eğitim merkezi olarak okulumuz, sizlere en donanımlı öğretmenlerle çalışma imkânı sunmaktadır.

Bristol

Bristol, zengin bir tarihi olan, güvenli ve keyifli bir şehirdir. Eskiden bir liman şehriyken, son 50 yılda, bir yaratıcılık, finans ve yüksek teknoloji merkezine dönüşmüştür. Şehir, iki üniversitesi sayesinde genç ve hareketlidir. Büyük alışveriş merkezlerini, çok sayıda gezilecek yeri, sayısız kültürel aktiviteyi barındıracak kadar büyük, çabucak alışabileceğiniz ve kaybolmadan rahatça keşfedebileceğiniz kadar da küçük bir şehirdir.

Bristol güneybatı İngiltere’nin kültürel ve ticari başkentidir. Bozulmamış doğasıyla, doğal sahilleriyle, Stonehenge gibi tarihi güzellikleriyle göz doldurur. Bath, Cardiff ve Oxford gibi cazibe merkezleriyle çevrelenmiştir. Londra trenle sadece 90 dakika uzaklıktadır.

Konaklama

Her türlü hayat tarzı ve bütçeye uygun konaklama seçeneklerimiz mevcuttur. Bunların birçoğu okulumuza 25 dakikalık yürüme veya kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Sosyal Program

Okulumuz ayrıca İngiliz kültürünü ve İngilizcenin kullanımını eğlenceyle harmanlayan mükemmel bir kültürel ve sosyal program sunar. Aktiviteler, geziler, spor karşılaşmaları ve kutlamalar siz öğrencilerimize İngilizceyi İngilizlerle pratik etme olanağı sağlar.

Online Dersler

Dersler IH Bristol’ün kalifiye öğretmenleri tarafından online olarak canlı verilir. Son 33 yıldır sürdürdüğümüz yüksek eğitim standardını, bütün öğrencilerimize eğlenceli, cezbedici ve çok etkili bir öğrenme deneyimi sunmak için kullanmak konusunda kararlıyız.

Yetişkinler için online derslerimize buradan, gençler için online derslerimize buradan ulaşabilirsiniz. Sınıfların açılması için minimum sayıda öğrenci gereklidir.

Nasıl kayıt olunur

Bütün derslerimize buradaki online formumuzu doldurarak kaydolabilirsiniz.

Türk vatandaşlarının İngiltere'de eğitim almak için vize almaları gerekir. Bu işlemle ilgili yardım almak isterseniz, lütfen bulunduğunuz yeri bize bildirin; sizi yakınınızdaki güvenilir temsilcilerimizden biriyle tanıştırabiliriz.

Herhangi bir sorunuz varsa ya da daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz: info@ihbristol.com veya şimdi kaydolun

 

Yakında görüşmek dileğiyle!